Obecny czas to Czw 16:02, 28 Mar 2024 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

lewan63

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 27

PostWysłany: Nie 21:51, 07 Paź 2007    Temat postu: Bayern znowu wygrywa !

Bayern Monachium gładko pokonał na Allianz-Arena FC Nürberg 3:0 w meczu 9. kolejki Bundesligi. Najlepszymi piłkarzami na boisku byli Zé Roberto i Luca Toni [fot].

Pierwszy strzał w tym meczu oddał w 4. minucie Brazylijczyk Lucio, ale Jaromir Blazek skutecznie interweniował. Dwie minuty później groźnie było pod bramką Michaela Rensinga, który niepewnie wyszedł do dośrodkowania Dominika Reinhardta, jednak do piłki nie zdążyli Kluge i Mintal.

W 16. minucie było blisko pierwszej bramki. Dwójkowa akcja Franka Ribéry i Zé Roberto zakończyła się strzałem tego drugiego, ale Blazek końcami palców sparował piłkę na słupek zażegnując niebezpieczeństwo. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż obok bramki główkował Lucio. W 26. minucie w odpowiedzi goście - strzał z dystansu Zvjezdana Misimovicia wyłapał Rensing.

Po pół godzinie gry padła pierwsza bramka w tym meczu. Hamit Altintop dośrodkował z 30 metrów w pole karne, błąd Blazka wykorzystał Luca Toni, który z bliska wpakował piłkę do siatki.

Pięć minut przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie. Demichelis zagrał do Schweinsteigera, ten przedłużył podanie do Ze Roberto, a Brazylijczyk ograł Michaela Beauchampa i celnie przymierzył z czternastu metrów.

Na początku drugiej połowy sporo musiał napracować się Jaromir Blazek, który naprawiał błędy defensywy ekipy z Norymbergi. Najpierw obronił strzały Schweinsteigera i Jansena, a potem na jego szczęście nieprecyzyjni byli Ribéry i Ottl.

Goście nieporadnie prezentowali się w ataku, a sporo szans marnował wprowadzony w drugiej połowie Joshua Kennedy. O wiele lepiej grali podopieczni Ottmara Hitzfelda, którzy w 81. minucie zwiększyli rozmiary prowadzenia. Z rzutu rożnego dośrodkował Zé Roberto, a Toni uprzedził Beauchampa i po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców.

W ostatniej minucie czwartego gola mógł zdobyć Lucio, ale zbyt słabo główkował po dośrodkowaniu Zé Roberto.

Bayern Monachium - FC Nürnberg 3:0 (2:0)