Obecny czas to Sob 2:48, 27 Kwi 2024 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

lewan63

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 27

PostWysłany: Nie 21:46, 07 Paź 2007    Temat postu: Niesamowity wyczyn!

Brazylijski napastnik SC heerenveen Afonso Alves [fot] długo nie pojawiał się w Holandii. Spóźnił się na rozpoczęcie okresu przygotowawczego, potem nie wrócił na czas ze zgrupowania reprezentacji, ale jak już na poważnie wyszedł na boisko Eredivisie, jego gwiazda rozbłysła niczym supernowa - Alves zdobył... siedem (!) goli.

Fryzowie rozpoczęli od mocnego uderzenia. Po 20 minutach prowadzili 3:0. Należałoby jednak powiedzieć, że to Afonso Alves rozpoczął, bo wszystkie trzy bramki były jego autorstwa.

Potem gospodarze dali sobie chwilę odpoczynku. Aż do 60. minuty kiedy do siatki trafił Gerald Sibon. Potem znów strzelać zaczął Alves. W ciągu 10 minut zdobył cztery gole i było już 8:0. Obraońcy i bramkarz Heraclesa nie wiedzieli co się dzieje.

W 81. minucie wynik meczu na 9:0 ustalił Sibon.

Radosław Matusiak nie pojawił się na boisku, cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

SC Heerenveen - Heracles Almelo 9:0 (3:0)